Hakkımızda

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak belirleyerek, başarıyı sağlamak için olumlu ve güvenilir bir firma olmanın önemine inanarak, gelişen teknoloji ve kalite standartlarına uyum sağlayarak, kaliteli işin, deneyimli ve uzman personel ile gerçekleştirilebileceğinin bilincinde olarak, dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürünler üretmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Sektörde önde gelen firmalar arasında yer almayı hedefliyoruz, sürekli gelişen ve büyüyen teknolojik yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyoruz, müşteri ve çalışanlarımıza değer katarak onların memnuniyetini sağlamayı, aynı zamanda toplum ve ülke için faydalı bir firma olarak faaliyet göstermeyi amaçlıyoruz.

Gen Laboratuvar ve Kimya

BİYOSİDAL

  • Su Deposu Satşı
  • Su Deposu Kurulumu
  • Su Deposu Tamiri
  • Su Deposu Temizliği

Gen Laboratuvar ve Kimya

BİYOSİDAL

Firmamız 2010 yılında ilaçlama şirketi olarak faaliyetlerine başladı. Ardından su deposu temizliği ekibini kurarak profesyonel su deposu temizliği yapmaya başladı. Sonrasında su deposu satışı, kurulumu, tamiri ve temizliği ile sizlere hizmet vermeye başladı.

Su deposu konusunda tam teşekküllü hizmet sunuyoruz. Sattığımız ve kullandığımız tüm ürünler insan sağlığını ön planda tutarak müşterilerimiz için  en iyisini sizlere sunuyoruz.

Yılmaz Dereli
Kurucu